Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş Tıkanıklığı

Bilindiği üzere türlü giderlerin tıkanması, özellikle de lavabolar, banyolar ya da pimaş tıkanıklıkları ev sakinlerini bir hayli yıpratır. Bu noktada da pimaş açma konusu gündeme gelir. En iyi ekiplerin bu alanda görev aldıkları bilinirken, bununla beraber doğru yöntemlerin izlenmesi ile de en iyi adımlar pratik bir şekilde atılabilir. Pimaş tıkanıklığı açmak için türlü uygulamalar devreye alınırken, elektronik cihazlardan ve teknolojiden de yararlanılmaktadır.

Pimaş Neden Tıkanır?

Lavabo, tuvalet, banyo, mutfak giderleri pek çok farklı sebepten ötürü tıkanır. Tuvaletlere kağıt atılması, atıkların daha da katılaşarak pimaşları mahvetmesi söz konusudur. Bununla beraber yağlar, yemek atıkları da mutfak bölgesindeki boruları tıkar. İşte bu noktada bu tür giderlerin açılması, evin pis kokudan kurtulması, giderlerin doğru şekilde kullanılması durumu söz konusudur.

Pimaş Tıkanıklığı Açmak Pahalı mıdır?

Bu sorunun yanıtı kuşkusuz ki hayırdır. Çünkü boruların, giderlerin açılması hususunda en pahalı sayılabilecek işlemler bile aslında kolay şekilde karşılanabilir uygulamalardır. En çok dikkat çeken ayrıntılar arasında yerini alan elektronik cihazların kullanılması hususu bile masraf açısından büyük bir yük getirmeyecektir.

Pimaş Tıkanıklıkları Nasıl Açılır?

Borular ve giderler tıkanınca insanlar da kendi yöntemlerini devreye almak isterler. Ancak yapılacak olan en ufak yanlışlıklar borulara, giderlere zarar verebilir. Sağlıklı bir pimaş tıkanıklığı açılma uygulaması ise robotla tıkanıklık açma işlemiyle mümkün olur. Kameralı, elektronik ve teknolojik cihazlar sayesinde bu tıkanıklıklar ortadan kaldırılır.

Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma

Yaygın olarak ekipler tarafından kullanılan robotla pimaş açma işlemlerinde sorunun kaynağına inilir. Bu noktada sıkıntıdan tamamen kurtulmak için ya itme, ya çekme işlemi uygulanır ve pimaş temizlenir. Ne fayansların kırılmasına, ne de başka türlü uygulamalara gerek kalmaz.

Tıkanıklık Görüntüleme

En kullanışlı ve en ileri teknolojili ürünler kameralı sistemler ile donatılırken, pimaş tıkanıklığı açma işleminde bu tıkanıklıkların görülmesi de arzu edilebilir. Bunun için;
– Kaliteli teçhizat
– En sağlam kameralar
– Tecrübeli ekipler
gereklidir…
İstanbul genelinde istanbul pimaş açma işlemleri titizlikle yapılırken duvar kırma, fayans kırma gibi sıkıntılı işlemler asla denenmez. Tıkanıklık görüntülenir ve özel araç gereçlerle bu maddeler yok edilir.

Soru ve görüşler (4)

Pimaş Tıkanıklığı Açma hakkında görüşler ve sorular
 • 7 sene önce

  tıkanıklık açma işleri yapıyorsunuz galiba. benim lavabo gideri tıkalı, gider açma fiyatı ne kadardır acaba

  Yanıtla -
 • 7 sene önce

  Tıkanıklık açma için ekipler geldiler, Ellerinize sağlık çok temiz iş cıkardılar. Sorunu hallettikten sonra bana hiç iç bırakmadılar. Çok teşekkür ederim özverili çalışmalarınız için

  Yanıtla -
 • 7 sene önce

  merhaba, pimaş tıkanıklığı açma için o resimdeki telden nerde bulabilirim sizde var mı acaba

  Yanıtla -
 • 7 sene önce

  pimaş tıkanıklığı açma için geldiniz çok temiz iş çıkardınız çok teşekkür ederim. Hiç bir inşaat kalıntısı olmadan tertemiz hallettiniz teşekkürler,

  Yanıtla -
 • Soru veya görüş bildirin E-posta adresiniz görünmeyecek